Novinka: Spouštíme nový web, vychází album „Ber dokud dávám“ na vinylu – oslavy 15 let Nežfaleš začínají!

V roce 2017 oslaví NEŽFALEŠ 15 let a tohle výročí by mělo doprovázet několik aktivit a specialit, které teprve začínají dostávat konkrétní formu. První z nich tu ale jsou již s předstihem – nový nadupaný web a vinylová reedice alba z roku 2008 „Ber dokud dávám“

Za novým webem, ze kterého máme velkou radost, stojí náš kamarád Sherpa, který ho kompletně naprogramoval i designoval (stejně jako třeba web pro The Fialky). Najdete tu např. vymazlenou Diskografii (včetně singlů, kompilací atd.) s přímými linky na některé recenze k albům či na Music streaming služby, parádně fungující Shop (zboží bude samozřejmě pravidelně aktualizováno), mraky odkazů na Videa, přehledně zpracované Rozhovory a další články z médií, kupu Fotek z každého roku existence kapely…zkrátka rozhodně doporučujeme to tu řádně prolézt a vracet se sem!

Druhý velký počin těchto dní je pak reedice alba „Ber dokud dávám“ na 12″ vinylu! Naše klasická deska z roku 2008, na cd již dlouho beznadějně vyprodána, obsahuje ověřené pecky jako Jeden song, Halucinogen, Oldschool, Ségra nebo Kámoši z podsvětí. Vinyl v novém masteru z letošního roku vychází u Cecek Records a k dostání je speciálně pouze a jen přes toto vydavatelství – DALŠÍ INFO O MOŽNOSTI OBJEDNÁNÍ DODÁME BRZY!!!

Další novinky

Album „Šminky padlejch královen“ právě vychází!

Počínaje dneškem si můžete konečně na http...více

Šminky padlejch královen přinesou 12 nových pecek!

Na jaře 2021 spatří světlo světa naše zbrus...více