O songu „Šlapej dál“ na Punxrebel.radiogothic.net (2013)

„Všechno se to vlastně semlelo úplnou náhodou. K desátému výročí úmrtí Johnny Cashe jsme natočili speciální coververzi jeho písničky I Got Stripes. Se starým známým Rafanem, který k nám přišel do studia natočit jako host banjo, jsme tam takhle nad pivkem probírali, že tenhle song má i českou verzi, kterou kdysi zpíval Michal Tučný s kapelou Greenhorns. No a Rafan najednou povídá, že se dobře zná s jeho dcerou Míšou a že ta taky zpívá, občas vaří obědy kapele The Moonshine Howlers a že je ochotná pro každou špatnost. A my si říkáme oukej, vytáčíme její telefon, slovo dává slovo a za dva dny už stojí Míša Tučná ve studiu a spolu s Radkem zpívají pseudo-duet Šlapej dál.“

Jedná se tedy o coververzi „I Got Stripes“ s českým textem Honzy Vyčítala, tak jak jí svého času zpívala kapela Greenhorns s Michalem Tučným u mikrofonu.

TARANTINO o singlu ŠLAPEJ DÁL:
Mám rád tyhle country coververze v podání pankáčů. Ať už jde o „Růže z Texasu“ v podání Slobodné Europy nebo „Karavana mraků“ v podání tehdy punkových SQUAD 96, než její frontman Budz ujel silně z cesty a zahnul někam do prdele. Cover se dá samozřejmě udělat i špatně a křečovitě. A tak jsem byl zvědav, jak se s tím porvou pražští Nežfaleš. Jsem rád, že v tomto případě se to nestalo a „Šlapej dál“ patří mezi ty nejzdařilejší co znám. Sympatická je i samotná účast dcery countryové legendy Michala Tučného, která je prý pro každou špatnost. Skvěle bravurně zvládnutý song se musí líbit i v hudebním nebi poslednímu kovbojovi, o tom jsem dokonce přesvědčený. Takže dávám známku jako ve škole: 1 s hvězdičkou.