Kids and Heroes o songu a klipu „Vodka a Lexaurin“ (2018)

Nežfaleš namíchala pro novou nahrávku koktejl z vodky a Lexaurinu

O tom, že Nežfaleš chystají na závěr roku společnou nahrávku s pražsko-brněnskou Superteslou, jsme vás již informovali. Po singlu New Orleans od druhých jmenovaných teď přichází s ukázkou ze své části desky i pražští punk’n’rolloví matadoři.

Píseň Vodka a Lexaurin kapela rovnou opatřila i lyric videem z dílny Roberta Harvánka, se kterým si tento způsob spolupráce vyzkoušela před lety na singlu Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš, jehož obrazová podoba sklidila velký ohlas.
„V songu samotném jsem se s nadhledem snažil vystihnout milostný vztah, od kterého slečna čekala víc a který se setrvačností řítí do pekel. Samozřejmě po dálnici lemované alkoholem, prášky a psychology,“ podotýká frontman Radek, který je tradičně autorem všech textů k pěti novým kouskům Nežfaleš.
Vodka a Lexaurin určitě zazní i na koncertech Kids And Heroes Punkrock Xmas v Plzni (7.12.), Praze (8.12.), Olomouci (14.12.) a Brně (15.12.), kde již také bude k prodeji split Nežfaleš/Supertesla na 12“ vinylu i na cd! V Praze a Brně by navíc měly obě kapely nahrávku společně pokřtít.