Novinka: Nový videoklip „Dvě desítky let“ oznamuje vydání alba ke 20 letům kapely!

Na našem Youtube kanále právě najdete nový singl / klip věnovaný letošní oslavě 20 let Nežfaleš. Zde v našem e-shopu si už zároveň můžete objednat speciální narozeninové album na LP a CD!

Píseň „Dvě desítky let“ je jednou ze tří nových pecek, které byly natočeny na jaře v našem oblíbeném Studiu Bros a je vlastně malým ohlédnutím za tou hromadou zážitků, koncertů a desek, které lemovaly dosavadních 20 let existence kapely. Kromě záběrů z jarních frekvencí ve studiu se v klipu objeví řada míst, která jsou s Nežfaleš spjatá, ať už se jedná o staré zkušebny, místa vzniku některých alb nebo o modřanskou restauraci Labe, kde to všechno v létě 2002 začalo. Jednotlivé lokace si můžete dohledat v seriálu, který jsme zveřejnili na našem www.facebook.com/nezfales a který předcházel uvedení videoklipu. Zájemci se tu tak mohou o konkrétních místech lecos dozvědět.

Album „Dvě desítky let“ obsahuje kromě novinek i singly, které nikdy nevyšly na nosičích, jako jsou třeba oblíbené „Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš,“ „Vnitřní boj“ nebo undergroundová pocta klubu, ve kterém jsme začínali, „Modrá Vopice.“ Právě vyšlo na LP a CD u Cecek Records!

Další novinky

Jarní turné 10×3 po boku kapel Totální Nasazení a The Fialky startuje v březnu!

Od března do půlky dubna si zopakujeme úspěš...více

Reedice alba Pár lacinejch triků na bílém vinylu

U našeho labelu Cecek Records právě znovu vych...více