Novinka: „JEHLY“…PRVNÍ SINGL Z NOVÉHO ALBA UŽ V NEDĚLI 19.2.!!!

Příští neděli poprvé uslyšíte/uvidíte první song z chystané nové řadové desky!!! Píseň „Jehly“ zazněla naživo poprvé v pátek v Kolíně na prvním koncertě našeho 15 LET TOUR a její albová verze je opatřená novým videoklipem Roberta Harvánka! Už teď jsme moc zvědaví, co vy na to!!!
#Album2017

NEŽFALEŠ 15 LET KLUBOVÉ TOUR 2017

10.2. KOLÍN, U Vodvárků (+ SPS)
18.2. MLADÁ BOLESLAV, U-Turn (+ Cirguz, Bulbulators)
24.2. TEPLICE, Rajče (+ SPS)
10.3. LITOMĚŘICE, Baronka (+ Houba)
17.3. JABLONEC NAD NISOU, Na Rampě (+ Muerti)
18.3. KLADNO, Auto Da Fé (Steel City fest no.5)
24.3. PÍSEK, Divadlo Pod Čarou (+ The Fialky, E!E)
25.3. OSTRAVA, Barrák (+ The Fialky, E!E)
1.4. PRAHA, Storm (+ The Fialky, E!E, SPS)
22.4. PLZEŇ, Divadlo Pod Lampou (+ Baby Secondhand)
19.5. OPAVA, Art (+ Proti Směru, The Fialky)

Další novinky

Punkrock on the road tour je za námi! Letní „Dávka štěstí“ klepe na dveře!

Jarní turné bylo skvělý! Třetí reprízu spo...více

NOVÉ ALBUM PRÁVĚ VYŠLO NA LP/CD/STREAM!

12 nových pecek na albu "DÁVKA ŠTĚSTÍ" je ta...více