Novinka: Spouštíme nový web, vychází album „Ber dokud dávám“ na vinylu – oslavy 15 let Nežfaleš začínají!

V roce 2017 oslaví NEŽFALEŠ 15 let a tohle výročí by mělo doprovázet několik aktivit a specialit, které teprve začínají dostávat konkrétní formu. První z nich tu ale jsou již s předstihem – nový nadupaný web a vinylová reedice alba z roku 2008 „Ber dokud dávám“

Za novým webem, ze kterého máme velkou radost, stojí náš kamarád Sherpa, který ho kompletně naprogramoval i designoval (stejně jako třeba web pro The Fialky). Najdete tu např. vymazlenou Diskografii (včetně singlů, kompilací atd.) s přímými linky na některé recenze k albům či na Music streaming služby, parádně fungující Shop (zboží bude samozřejmě pravidelně aktualizováno), mraky odkazů na Videa, přehledně zpracované Rozhovory a další články z médií, kupu Fotek z každého roku existence kapely…zkrátka rozhodně doporučujeme to tu řádně prolézt a vracet se sem!

Druhý velký počin těchto dní je pak reedice alba „Ber dokud dávám“ na 12″ vinylu! Naše klasická deska z roku 2008, na cd již dlouho beznadějně vyprodána, obsahuje ověřené pecky jako Jeden song, Halucinogen, Oldschool, Ségra nebo Kámoši z podsvětí. Vinyl v novém masteru z letošního roku vychází u Cecek Records a k dostání je speciálně pouze a jen přes toto vydavatelství – DALŠÍ INFO O MOŽNOSTI OBJEDNÁNÍ DODÁME BRZY!!!

Další novinky

Koncerty nejsou, live streamy joo!!!

LIVE STREAM club CROSS 25. 4. 2020 Vzhledem k ...více

Punk Rock Rádio tour přesunuto na začátek 2021!

Asi všichni víme proč...rokenrol je v karanté...více