Novinka: Podzim 2017 – oslavy 15 let kapely vrcholí!

Máme za sebou 10 letošních festivalů pod širým nebem…jeden lepší než druhý, děkujeme Vám uctivě za skvělou atmosféru na našich vystoupeních a pořadatelům za pozvání! I to počasí se víceméně drželo, ale teď už míříme zpět do klubů! Do konce roku bychom měli odehrát ještě 10 skvělých akcí!

Ta první se koná už příští sobotu 23.9.v legendárním klubu 007 na pražském Strahově, kde se objevíme skoro na den přesně po 10 letech! FB událost je zde: https://www.facebook.com/events/466155703767903/?fref=ts
Krasojízda bude posléze pokračovat třeba na skvělém Fabrika festu v Českých Budějovicích, ve Vrchlabí na tradičním Punkovém večírku, po mnoha letech se ukážeme třeba v Uherském Hradišti nebo v Zábřehu a končit budeme jako každoročně v rámci Kids And Heroes Punkrock Xmas! Kompletní seznam aktuálních koncertů najdete samozřejmě pod záložkou Koncerty!
Kromě připomenutí si 15 let kapely budeme i na podzim brázdit svět hlavně na podporu letošního alba „Zločin z vášně,“ které u nás pořídíte jak na cd, tak na vinylu. Budou i nové nášivky, nové kšiltovky a třeba i nějaký další překvápko! Těšíme se na super podzim!

Další novinky

Koncerty nejsou, live streamy joo!!!

LIVE STREAM club CROSS 25. 4. 2020 Vzhledem k ...více

Punk Rock Rádio tour přesunuto na začátek 2021!

Asi všichni víme proč...rokenrol je v karanté...více